02 | 12 | 2015

Гідроізоляція бетону

Гідроізоляція бетону потрібна для захисту від проникнення вологи, переважно грунтової, в споруди стоять на ущільненому піску і з основою з бетону або в приміщення з збільшеною вологістю - душові, ванні, санвузли і тому подібні. Не зайвим буде зауважити, що гідроізоляція підлог може проводитися і на першому поверсі, розташованому над сирим підвалом.

Гідроізоляцію підлоги можна виготовляти кількома методами, часто для більшої надійності синхронно застосовують не один спосіб. Найнадійнішим є без сумнівів метод укладання з рулонних матеріалів безперервного полотнища прямо на піщаний утрамбований грунт або на відшліфоване і перед цим очищене підставу з бетону.

Якщо відбувається укладання кількох полотнищ, то стики у них зобов'язані бути герметизовані (гранично надійно). Поверх герметик (гидроїзолірующая підкладка) влаштовують підлоги з бетону або ж стяжку з цементу. Для підвищення властивостей гідроізоляції, на бетон наносять гідроізолюючу мастику або обробляється просочувальної.

 

Якщо зверху укладають замковий ламінат, то для додаткової гідроізоляції вживають влагонепроницаемую плівку. Якщо облицьовують підлогу керамічною плиткою, то застосовують гідроізоляційні спеціальні клеї або мастики. При гідроізоляції підлоги в душових, ванних або санвузлах потрібно також потурбуватися і про стіни, хоча б про нижніх.

Гідроізоляція будівель

Гідроізоляція будівель захищає їх від проникнення вологи. Вода один з основних ворогів споруд і будівель, вона призводить до їх поступового руйнування, а також погіршення якостей експлуатації - вогкість, поява цвілі і так далі. Тому гідроізоляція будівель обов'язкова складова будівельного процесу. Найчастіше для гідроізоляції будівель використовують матеріали, які поділяються на 5 основних груп, за принципом дії. Це: поверхневі (гідроізоляційні мастики і лаки), які утворюють на поверхні водонепроникність; просочувальні (емульсії та розчини), які проникають всередину матеріалу і надають йому властивості водонепроникності; штукатурні (будівельні гідроізолюючі суміші на полімерній або цементній основі); листові і рулонні (водонепроникні плівки і полотнища); монтовані (прикріплюються до поверхні, що захищається за допомогою монтажних засобів).

Гідроізоляція підлоги важливий етап у будівництві бетонних промислових підлог. Вона дозволяє продовжувати терміни служби поверхонь з бетону. Вони не люблять умов вогкості, тому-то гідроізоляція обов'язкове. Гідроізоляція підлоги здійснюється всілякими професійними матеріалами: полімерними, бітумними, мінеральними мастиками або суспензіями, і представляють їх поєднання, сумішами. Якщо перед покриттям поверхні з бетону, полімерами, гідроізоляція підлоги не буде зроблена, то в невдовзі такі підлоги роздуються і покриються бульбашками через вологу, що потрапила на них.

Гідроізоляція будівель різного типу припускає, що в процесі забудови проведуть всі роботи і запобіжать проникнення всередину приміщення вологи, а також і в будматеріали. Гідроізоляція будівель і статі значно збільшує стійкість матеріалів до потрапляння вологи, а також сприяє захисту складу матеріалів при найнижчих температурах, стримує виникнення по поверхні тріщин. Особливо потрібна гідроізоляція споруд, що знаходяться протягом тривалого часу в прямому контакті з вогкістю. Полімерні матеріали, які використовуються для здійснення гідроізоляції будівель, - це гнучкі склади, в яких є смоли, добавки і Затверджувачі. Вони чудово захищають полімерні підлоги та їх підставу з бетону від попадання вологи хімічних і складів. Але, пам'ятайте, що гідроізоляція будівель робиться з персональним підбором матеріалів для всіх будівлі.

Від чого залежить ціна гідроізоляції?

Вартість такої гідроізоляції є цілком доступною практично для кожного клієнта, до того ж є обов'язковим етапом, а її відсутність викличе проникнення зайвої вологи в матеріали, бетонні стіни, підлоги, тим самим може передчасно зруйнувати їх і об'єкт в цілому.

Не можна стверджувати однозначно, що найдорожчим етапом в будівництві буде саме гідроізоляція, адже її вартість залежить лише від потрібних матеріалів та коштів, і, звичайно, від особливості пристрою будинку. Якщо у свій час не буде проведена гідроізоляція, вартість закупівлі матеріалів для подальшого ремонту може стати набагато вище.