23 | 05 | 2017

Гідроізоляція бетону

Гідроізоляція бетону потрібна для захисту від проникнення вологи, переважно грунтової, в споруди стоять на ущільненому піску і з основою з бетону або в приміщення з збільшеною вологістю - душові, ванні, санвузли і тому подібні. Не зайвим буде зауважити, що гідроізоляція підлог може проводитися і на першому поверсі, розташованому над сирим підвалом.

Гідроізоляцію підлоги можна виготовляти кількома методами, часто для більшої надійності синхронно застосовують не один спосіб. Найнадійнішим є без сумнівів метод укладання з рулонних матеріалів безперервного полотнища прямо на піщаний утрамбований грунт або на відшліфоване і перед цим очищене підставу з бетону.

Якщо відбувається укладання кількох полотнищ, то стики у них зобов'язані бути герметизовані (гранично надійно). Поверх герметик (гидроїзолірующая підкладка) влаштовують підлоги з бетону або ж стяжку з цементу. Для підвищення властивостей гідроізоляції, на бетон наносять гідроізолюючу мастику або обробляється просочувальної.

.

 

Якщо зверху укладають замковий ламінат, то для додаткової гідроізоляції вживають влагонепроницаемую плівку. Якщо облицьовують підлогу керамічною плиткою, то застосовують гідроізоляційні спеціальні клеї або мастики. При гідроізоляції підлоги в душових, ванних або санвузлах потрібно також потурбуватися і про стіни, хоча б про нижніх.

Гідроізоляція будівель

Гідроізоляція будівель захищає їх від проникнення вологи. Вода один з основних ворогів споруд і будівель, вона призводить до їх поступового руйнування, а також погіршення якостей експлуатації - вогкість, поява цвілі і так далі. Тому гідроізоляція будівель обов'язкова складова будівельного процесу. Найчастіше для гідроізоляції будівель використовують матеріали, які поділяються на 5 основних груп, за принципом дії. Це: поверхневі (гідроізоляційні мастики і лаки), які утворюють на поверхні водонепроникність; просочувальні (емульсії та розчини), які проникають всередину матеріалу і надають йому властивості водонепроникності; штукатурні (будівельні гідроізолюючі суміші на полімерній або цементній основі); листові і рулонні (водонепроникні плівки і полотнища); монтовані (прикріплюються до поверхні, що захищається за допомогою монтажних засобів).

Гідроізоляція підлоги важливий етап у будівництві бетонних промислових підлог. Вона дозволяє продовжувати терміни служби поверхонь з бетону. Вони не люблять умов вогкості, тому-то гідроізоляція обов'язкове. Гідроізоляція підлоги здійснюється всілякими професійними матеріалами: полімерними, бітумними, мінеральними мастиками або суспензіями, і представляють їх поєднання, сумішами. Якщо перед покриттям поверхні з бетону, полімерами, гідроізоляція підлоги не буде зроблена, то в невдовзі такі підлоги роздуються і покриються бульбашками через вологу, що потрапила на них.

Гідроізоляція будівель різного типу припускає, що в процесі забудови проведуть всі роботи і запобіжать проникнення всередину приміщення вологи, а також і в будматеріали. Гідроізоляція будівель і статі значно збільшує стійкість матеріалів до потрапляння вологи, а також сприяє захисту складу матеріалів при найнижчих температурах, стримує виникнення по поверхні тріщин. Особливо потрібна гідроізоляція споруд, що знаходяться протягом тривалого часу в прямому контакті з вогкістю. Полімерні матеріали, які використовуються для здійснення гідроізоляції будівель, - це гнучкі склади, в яких є смоли, добавки і Затверджувачі. Вони чудово захищають полімерні підлоги та їх підставу з бетону від попадання вологи хімічних і складів. Але, пам'ятайте, що гідроізоляція будівель робиться з персональним підбором матеріалів для всіх будівлі.

Від чого залежить ціна гідроізоляції?

Вартість такої гідроізоляції є цілком доступною практично для кожного клієнта, до того ж є обов'язковим етапом, а її відсутність викличе проникнення зайвої вологи в матеріали, бетонні стіни, підлоги, тим самим може передчасно зруйнувати їх і об'єкт в цілому.

Не можна стверджувати однозначно, що найдорожчим етапом в будівництві буде саме гідроізоляція, адже її вартість залежить лише від потрібних матеріалів та коштів, і, звичайно, від особливості пристрою будинку. Якщо у свій час не буде проведена гідроізоляція, вартість закупівлі матеріалів для подальшого ремонту може стати набагато вище.